msjitrni@volny.cz

Jitřní 2/424 Praha 4

V naší mateřské škole angličtinu učí  již 15 let paní Marcela Kořínková. Má velmi hezký vztah k dětem a velice odborně angličtinu vede. Děti se na angličtinu pod vedením paní Kořínkové moc těší.  Angličtinu se děti mohou učit od 4 let.Výuka probíhá ve dvou cyklech -začátečníci a následující rok pokročilí. Při výuce děti plně využívají vybavení herny – tedy hračky,Orffovy nástroje,tematické plakáty,audio techniku. Děti se učí aktivně formou her,soutěží,cvičení.Při výuce požíváme CD Anglické písničky pro české dětičky a Angličtina s Jitkou Molavcovou. Originální texty namluvily a nazpívaly děti MŠ Jitřní. Hravé a temperamentní písničky v česko anglických verzích jsou zde tedy i jejich prezentací.Těší nás, že děti následně dosahují velmi dobrých výsledků v anglickém jazyce na základní škole,jejich znalosti jsou kladně hodnoceny na jazykových školách.

Déšť
Currently
Déšť
Dnes má být podle předpovědi teměř stejná teplota jako včera.
zítra
10/21 10%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 14 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí.
High 14° / Low 1°
Jasno
pondělí
10/22 20%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr Z o rychlosti 10 - 15 km/h.
High 15° / Low 3°
úterý
10/23 20%
Částečně oblačno
Většinou zataženo a větrno. Nejvyšší teploty 10 ° C. Vítr ZJZ o rychlosti 25 - 40 km/h.
High 11° / Low 7°
středa
10/24 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 10 ° C. Vítr SZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.
High 9° / Low 6°
čtvrtek
10/25 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 13 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 15 - 30 km/h.
High 13° / Low 7°

NON-STOP Domain Scanning