msjitrni@volny.cz

Jitřní 2/424 Praha 4

V naší mateřské škole angličtinu učí  již 15 let paní Marcela Kořínková. Má velmi hezký vztah k dětem a velice odborně angličtinu vede. Děti se na angličtinu pod vedením paní Kořínkové moc těší.  Angličtinu se děti mohou učit od 4 let.Výuka probíhá ve dvou cyklech -začátečníci a následující rok pokročilí. Při výuce děti plně využívají vybavení herny – tedy hračky,Orffovy nástroje,tematické plakáty,audio techniku. Děti se učí aktivně formou her,soutěží,cvičení.Při výuce požíváme CD Anglické písničky pro české dětičky a Angličtina s Jitkou Molavcovou. Originální texty namluvily a nazpívaly děti MŠ Jitřní. Hravé a temperamentní písničky v česko anglických verzích jsou zde tedy i jejich prezentací.Těší nás, že děti následně dosahují velmi dobrých výsledků v anglickém jazyce na základní škole,jejich znalosti jsou kladně hodnoceny na jazykových školách.

Currently
Jasno
Dnes má být podle předpovědi tepleji než včera.
dnes
02/21 0%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr SV o rychlosti 10 - 15 km/h.
High 4° / Low -6°
zítra
02/22 0%
Jasno
Většinou jasno. Velmi chladno. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr VSV o rychlosti 15 - 30 km/h.
High 2° / Low -7°
pátek
02/23 0%
High 2° / Low -7°
02/24 0%
Jasno
Většinou jasno. Velmi chladno. Nejvyšší teploty 1 ° C. Vítr VSV o rychlosti 15 - 30 km/h.
High 2° / Low -9°
neděle
02/25 0%
Jasno
Většinou jasno. Velmi chladno. Nejvyšší teploty -3 ° C. Vítr VSV o rychlosti 15 - 30 km/h.
High -3° / Low -11°