MŠ  Jitřní 2/424   Praha 4

V naší mateřské škole angličtinu učí  již 15 let paní Marcela Kořínková. Má velmi hezký vztah k dětem a velice odborně angličtinu vede. Děti se na angličtinu pod vedením paní Kořínkové moc těší.  Angličtinu se děti mohou učit od 4 let.Výuka probíhá ve dvou cyklech -začátečníci a následující rok pokročilí. Při výuce děti plně využívají vybavení herny – tedy hračky,Orffovy nástroje,tematické plakáty,audio techniku. Děti se učí aktivně formou her,soutěží,cvičení.Při výuce požíváme CD Anglické písničky pro české dětičky a Angličtina s Jitkou Molavcovou. Originální texty namluvily a nazpívaly děti MŠ Jitřní. Hravé a temperamentní písničky v česko anglických verzích jsou zde tedy i jejich prezentací.Těší nás, že děti následně dosahují velmi dobrých výsledků v anglickém jazyce na základní škole,jejich znalosti jsou kladně hodnoceny na jazykových školách.

NON-STOP Domain Scanning

FireWall is ON