msjitrni@volny.cz

Jitřní 2/424 Praha 4

V naší mateřské škole angličtinu učí  již 15 let paní Marcela Kořínková. Má velmi hezký vztah k dětem a velice odborně angličtinu vede. Děti se na angličtinu pod vedením paní Kořínkové moc těší.  Angličtinu se děti mohou učit od 4 let.Výuka probíhá ve dvou cyklech -začátečníci a následující rok pokročilí. Při výuce děti plně využívají vybavení herny – tedy hračky,Orffovy nástroje,tematické plakáty,audio techniku. Děti se učí aktivně formou her,soutěží,cvičení.Při výuce požíváme CD Anglické písničky pro české dětičky a Angličtina s Jitkou Molavcovou. Originální texty namluvily a nazpívaly děti MŠ Jitřní. Hravé a temperamentní písničky v česko anglických verzích jsou zde tedy i jejich prezentací.Těší nás, že děti následně dosahují velmi dobrých výsledků v anglickém jazyce na základní škole,jejich znalosti jsou kladně hodnoceny na jazykových školách.

Currently
Zataženo
Dnes má být podle předpovědi tepleji než včera.
Skoro zataženo
dnes
12/17 10%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 2 ° C. Vítr JZ a proměnlivé počasí.
High 2° / Low 0°
Částečně oblačno
zítra
12/18 10%
Částečně oblačno
Ráno zataženo, odpoledne slunečno. Nejvyšší teploty 3 ° C. Vítr JJZ a proměnlivé počasí.
High 3° / Low -3°
středa
12/19 10%
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr JV o rychlosti 10 - 15 km/h.
High 1° / Low -2°
čtvrtek
12/20 20%
Zataženo
Zataženo. Nejvyšší teploty 0 ° C. Vítr JJV a proměnlivé počasí.
High 1° / Low 0°
Možnost deště
pátek
12/21 50%
Možnost deště
Slabý déšť. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. deště 50 %.
High 4° / Low 2°

NON-STOP Domain Scanning